Na začiatok ]

Produkcia


Novinky Produkcia Kontakt

 

 

Fotogaléria
 
Drevené stavby:

Našimi prvými produktmi boli pergoly a prístrešky. Dnes už stovky spokojných zákazníkov užívajú naše drobné, ale aj väčšie diela. Stavby sú realizované väčšinou zo smrekového reziva, ošetrené proti drevokazným škodcom a povrchovo upravované podľa želania zákazníka. Ako strešná krytina na drobné stavby je najčastejšie používaný bitumenový šindel. 

 

Ďalším naším významným produktom je realizácia krovov rodinných a bytových domov aj s pokládkou strešnej krytiny, klampiarskymi prácami vrátane zateplenia podkrovia.

 

Dvere

Naša spoločnosť sa špecializuje na výrobu atypických interiérových a exteriérových  posuvných, ako aj otváracích dverí. Klient má možnosť si navrhnúť design, materiál i povrchovú úpravu. Najčastejšie používanými materiálmi sú dubový, bukový a smrekový masív, dýhovaná laťovka v rôznom vyhotovení. Finálna úprava dverí je morenie alebo lakovanie. 

Nábytok a kuchyne

Výroba atypického nábytku a nábytku na mieru je pre našu spoločnosť výzvou, pretože nábytkové obchody mnohokrát nie sú schopné uspokojiť potreby klienta a to buď zo sortimentného alebo rozmerového hľadiska. Výroba nábytku sa realizuje v novovybudovanej stolárskej dielni,  zariadenej modernou drevoobrábacou technikou a s oddelenou lakovňou. Rezivo sa nakupuje len od overených dodávateľov, a to  zo stredného a severného Slovenska, ale aj zo zahraničia,  ktoré dodáva materiál z  exotických drevín, ako Merbau, Bangkiray, Kempas, Meranty. Neexistuje požiadavka klienta, ktorú by sme nedokázali realizovať.

 

Kuchynské linky vyrábame podľa požiadaviek klienta, či už kompletne z dreveného masívu alebo v rôznej kombinácií. Najčastejšou kombináciou je korpus z DTD melamínová (v rôznych imitáciách drevín) a dvierka z dreveného masívu, prípadne dýhovaná MDF doska.  Kuchynské linky sa realizujú úvodným zameraním, následnou výrobou a montážou samotnej linky, až po osadenie a zapojenie elektrospotrebičov, drezov a batérií. 

 

 

Fotogaléria

 
Posledná modifikácia: septembra 11, 2005